AnaSayfa / Genel / Kahve falında çocuğunun dua ettiğini görmek

Kahve falında çocuğunun dua ettiğini görmek

Kahve falında çocuğunun dua ettiğini görmek falı kapatan kişinin bu duruma hazırlıksız olarak yakalanıp, uzun süre ne yapacağını bilemez olacağına, ağır olmayan şartlarda çalışarak örneğin; yönetici koltuğunda oturarak para kazanacağına, sevdiklerinden ayrı kalınacağına, onun aracılığıyla rahat yüzü göreceğine ve ferah düzeyinin de artacağına, peşinden koştuğu bir işle ilgili olarak çok güzel gelişmeler yaşanacağına, huysuz ve dedikoducu bir eşe sahip olunacağına, hayır getirecek temiz ve güzel kapıların açılacağına, aydınlık günlerin gittikçe uzaklaşacağına, zor zamanlar ve musibetler ile karşılaşılacağına, iş hayatında zararlı adımlar atılacağına, yakın zaman içinde üzüntü duyulacak bazı olaylar yaşanacağına ve parasal açıdan büyük kayıplar verileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında çocuğunun dua ettiğini gördüyseniz:

  • Siz bir erkekseniz sizden yaklaşım bekleyen bir kadını uzun zamandan beri ihmal ediyor olabilirsiniz.

Kahve falında çocuğunun dua ettiğini görmek her türlü engeli ve zorluğu aşacak kudrete sahip olacağına, yeteneklerinin ve yapabileceklerinin farkına varacağına ve kendi içine yolculuk yaparak, kendisini keşfedeceğine, kurulan bir ortaklıkta yaşanan anlaşmazlıklardan ötürü sıkıntılı bir döneme girileceğine ve üzüntü yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında çocuğa dua okumak çalışma hayatında büyük bir prestije sahip olunacağına, tüm hayallerinin çok kısa süre içinde ve zahmetsizde gerçekleşeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında çocuğa dua öğretmek ister istemez moral bozukluğu yaşanacağına, düşünülen bazı projelerin hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine, ferahlığa çıkılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında çocuğuna dua etmek pek çok kimseye yardımlarda bulunacağına, kazancının çoğalacağına ve rızkının genişleyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında bir başkasının dua ettiğini görmek çok büyük bir maddi zarara uğramasına rağmen işlerini iyi bir şekilde düzelteceğine, kafasının boşalacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında başkasına dua ettiğini görmek makamının yükseleceğine, istediği her şeyi elde edebileceğine, maddi anlamda alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağına alamet eder.

Kahve falında birinin senin için dua ettiğini görmek altın veya döviz gibi yatırımları sayesinde parasını katlayacağına, rahmetin ve Allah’ın lütuflarının yağacağına yorulur.

Kahve falında arkadaşının dua ettiğini görmek rahat ve kolay şekilde harcama yapacağına, kafasını kurcalayan sorunların biteceğine bu sayede de iş ve tahsil hayatına daha kolay adapte olacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir