AnaSayfa / Genel / Kahve falında bulaşık makinesine bulaşık koymak

Kahve falında bulaşık makinesine bulaşık koymak

Kahve falında bulaşık makinesine bulaşık koymak uzun zaman önce ara verilmiş okula devam edileceğine, atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, maddi anlamda refahın yerinde olacağına, yapılması gereken bir ödemenin yapılamayacağına, her konuda çok şanslı, kıskanılan ve her işi rast giden biri olacağına, huzurlu ve rahat bir hayat yaşamaya başlayacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi günler göreceğine, hayatında kolaylıkların meydana geleceğine, belki de hiç görmediği bir kişi tarafından büyük zarara ve ziyana uğratılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bulaşık makinesine bulaşık koymak gördüyseniz:

  • Sözünü aklınızdan çıkarmayın.

Kahve falında bulaşık makinesine bulaşık koymak tırnağından arttırarak tahmin edilemeyecek işler başaracağına, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine delalet eder.

Kahve falında bulaşık makinesi görmek kafasının rahat olacağına, keyfinin ve huzurunun kaçacağına böylece çektiği üzüntü ve sıkıntı nedeni ile hastalanıp yatağa düşeceğine inanılır.

Kahve falında bulaşık makinesinin bozulduğunu görmek aile bireyleri arasında tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, zor zamanlar geçirileceğine, uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri yapacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bulaşık makinesi almak yöneticilerinden ya da ortaklarından takdir göreceğine, platonik olarak ilgi duyduğu birisine açılacağına, mesleğinde güzel ve akıllı atılımlar gerçekleştireceğine tabir olunur.

Kahve falında beyaz bulaşık makinesi görmek yapılan her işte hayır duası alınacağına, riske atılacağına işarettir.

Kahve falında bulaşıkları makineye dizmek insanlar tarafından çok sevilip sayılacağına ve böylece mutlu bir hayat süreceğine, bir sebeple fal sahibinin çok üzüleceğine ve neredeyse hasta olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında bulaşık makinesine bulaşık dizmek ancak daha sonra bir anda her şeyin altüst olacağına, sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına ve bu kişiler ile büyük işler gerçekleştireceğine rivayet eder.

Kahve falında bulaşık makinesi aldığını görmek kişinin başına gelecek olan bir musibetten kurtulup rahatlayacağına, tehlikeli düşmanların varlığına ve onların üstesinden gelineceğine, bencillikten uzak bu yaşamda sıkıntı çekmeden ve dara düşmeden yaşayacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir