AnaSayfa / Genel / Kahve falında birinin ayağının şiştiğini görmek

Kahve falında birinin ayağının şiştiğini görmek

Kahve falında birinin ayağının şiştiğini görmek sıkıntıların ve sorunların çözüm bulacağına, karamsarlığa düşeceğine ve çevresindeki kişilerle yaşayacağı fikir çatışmaları nedeniyle o kimselerle yollarını ayıracağına, onunla yaşamını birleştireceğine, yapılan bir gençlik hatası yüzünden karşılaşılan durumdan ötürü yıkılacak kadar dertleneceğine, çok büyük mutluluk duyacağına ve aile hayatında da huzurlu ve sakin bir döneme gireceğine, sevilen kişilerin yaptıkları her işe destek verileceğine, hak yolunda hiçbir sıkıntı çekmeden ilerleyeceğine, sevilen kişilerle uzun süreli bir ayrılık yaşanacağına ve eşler arasına girecek bir kara kedi yüzünden tartışmaların baş göstereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında birinin ayağının şiştiğini gördüyseniz:

  • Şaka derken başınıza iş açacaksınız.

Kahve falında ayaklarını şişmiş görmek zor zamanların ve problemlerin geride kalacağına, iftiraya ve haksızlığa uğrayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ayağında şişlik görmek zor günler geçireceğine, güvendiği, sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına, uzun uzun dalıp gideceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ayakların şiştiğini görmek iş hayatında çok büyük zararlara uğrayacağına, büyük bir hamle yaparak bu durumu kendi lehine çevireceğine, bu çalışmaya benzer sorunlu işleri çözmek için öne çıkacağına alamet eder.

Kahve falında şiş ayak görmek refah içinde bir hayat yaşanacağına, illet bir hastalığa yakalanmayacağına delalettir.

Kahve falında ayağı şiş görmek ailesiyle olduğu gibi akrabaları, arkadaşları, dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına, aile bireylerinin çok mutlu ve huzurlu olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ayak şişmesi görmek çok zor durumlardan neredeyse en zirveye çıkılacağına, bir sebeple büyük bir üzüntü duyarak neredeyse insanlara küseceğine tabir olunur.

Kahve falında ayaklarının şiş olduğunu görmek darlığa düşeceğine, maddi gücünü kaybedeceğine ve sadece bununla kalmayacağına, aile bireyleri arasında tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında şişmiş ayak görmek atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, zor günlerin geride kalacağına ve maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine, aile bireyleri arasında ara sıra yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir