AnaSayfa / Genel / Kahve falında birini çok saçlı görmek

Kahve falında birini çok saçlı görmek

Kahve falında birini çok saçlı görmek isteklerinin gerçekleşeceğine, sıkıntıların zamanla çözüleceğine ve refah içinde olunacağına, zararların telafi edileceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, birçok kişinin dikkatinin çekileceğine, tüm sıkıntılarının kısa bir sürede ortadan kalkacağına, yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına ve huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine, sıkıntılı ve sorunlu bir döneme girileceğine, bir süre sorun yaşasa da daha sonra çok daha iyi bir şekilde ilerleme kaydedeceğine, şanssızlığının ortadan kalkacağına, vereceği tüm uğraşlara rağmen bu zararları bir türlü kapatamayacağına, hayatın mutluluk içinde geçeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında birini çok saçlı gördüyseniz:

  • Sizin için faydası olmayan düzenlemelerden, anlaşmalardan veya işlerden kurtulmanız bazı kayıpların yavaş yavaş azalmasını sağlayabilir.

Kahve falında kısa saç kesmek daha doğru hamleler yapıp daha iyi sonuçlar alacağına, mutluluğu yakalamak için çok uğraşacak olan fal sahibinin inatçı kişiliği sayesinde isteklerine ulaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ölmüş birinin saçını görmek sıkıntılarla karşı karşıya kalınacağına, alınan borçların ödenemeyeceğine, zenginlik elde edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında saçının siyaha boyandığını görmek işlerinin büyüyeceğine, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına, hile ile mal elde edeceğine delalettir.

Kahve falında saçların kopmasını görmek çok güzel bir projenin geçirileceğine, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına alamet etmektedir.

Kahve falında çok güzel saçlar görmek eğer sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına, ailesinden, evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına işaret eder.

Kahve falında başka birinin saçını beyaz görmek onları her türlü zorlukla mücadele edebilmeleri için motive edeceğine, kamyon eski ve küçükse girişilecek işten zarara uğramış bir şekilde çıkılacağına alamet eder.

Kahve falında saçlarını taradığını görmek sorunlarındanq yavaş yavaş kurtulacağına ve epey bir zamandan beri rahatsızlık duyduğu konuları düzeltmek için çaba göstereceğine, yakın bir zamanda içinde bulunduğu bu kötü durumu düzeltmeye çalışmazsa çok pişman olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında saçının açıldığını görmek çalışmalarının istediği takdiri görmeyeceğine ve başarısızlık ve mutsuzlukla geçecek kötü bir dönem geçireceğine bu nedenle de oldukça zorlanacağına, Allah’ın kendisine lütfettikleri için de kendini çok şanslı göreceğine yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir