AnaSayfa / Genel / Kahve falında birine haddini bildirmek

Kahve falında birine haddini bildirmek

Kahve falında birine haddini bildirmek rahat ettim derken çok sıkıntılı bir duruma düşebileceğine, yaptığı işlerin günbegün artacağına, alışık olmadığı, bilmediği bir durumla baş başa kalarak zor günler atlatacağına, yılmayacağına, yakın bir zaman içinde çok başarılı işlere imza atacağına, maddi yükümlülüklerinin azalacağına ve yarınların kendisine hayır getireceğine, kendisine fazlaca kar getireceğine ve hedeflerinin karşılık bulacağına, anlık çıkışların da kişiye dönüp dolaşıp zarar vereceğine yorulur.

Kahve falında birine haddini bildirmek gördüyseniz:

  • İç sesinize kulak vererek, aslında tereddütleriniz olmasına rağmen, bazı konularda harekete geçme zorunluluğu hissedebilirsiniz.

Kahve falında birine haddini bildirmek kendisine yardım etmesi ve işleri çekip çevirmesi için yanına birkaç personel alacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulacağına yorulur.

Kahve falında öleceğini bildirmek büyük üzüntülere sebep olacağına, etrafında bulunan, kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durması ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine, çok zor durumlara düşeceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir