AnaSayfa / Genel / Kahve falında birinden ayran almak

Kahve falında birinden ayran almak

Kahve falında birinden ayran almak rahat edeceğine, büyük bir yükten kurtulacağına, hayallerinin de yarım kalacağına, eşiyle arasına nifak sokulacağına, maddi açıdan büyük bir kayba uğranacağına, eğer herhangi bir şekilde içinde bulunduğu durumdan kurtulamazsa maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine ve kötü kişiler ile muhatap olmak zorunda kalacağına, hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına, ne yapacağına karar veremeyeceğine, sokağa çıkamaz ve arkadaşlarıyla görüşemez olacağına delalettir.

Kahve falında birinden ayran almak gördüyseniz:

  • Yapabileceğiniz şeylere odaklanmalısınız.

Kahve falında birinin ayran içtiğini görmek çok uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, hayırlı bir evlilik yapılacağına, haneden birinin evlilik yolunda adım atacağına inanılır.

Kahve falında çok ayran içmek falı kapatan kişinin geçim sıkıntısının ortadan kalkacağına, işiyle ilgili hedeflerinin de zamanı geldikçe, inancı, çalışkanlığı, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine, bazı sırların açığa çıkacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ayran çorbası görmek üzgün, mutsuz ve moralsiz olacağına, isteklerinin erteleneceğine işarettir.

Kahve falında ayran yaptığını görmek maddi orunların kısa süre içinde aşılacağına, rahatlık içinde yaşayacağına inanılır.

Kahve falında ayran taşımak maddi ve manevi olarak çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına, yeni iş alımı konusunda sıkıntılar yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında üzerine ayran dökmek duygusal ve güzel zamanlar yaşayacağına, gereksiz kıskançlık yapan bir sevgili ile aranın düzeltileceğine tabir olunur.

Kahve falında ayran çorbası yemek çalışmaların birçok kişi tarafından takdir göreceğine, mal mülk sahibi olunacağına, işinin gücünün rast gideceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ölüye ayran vermek eğer yolcu ise kısa zamanda memleketine kavuşacağına, sağ salim yolculuğunu bitireceğine, attığı adımların pek iyi sonuçlar vermeyeceğine, boş kuruntularla uğraşacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir