AnaSayfa / Genel / Kahve falında bir kızla göz göze gelmek

Kahve falında bir kızla göz göze gelmek

Kahve falında bir kızla göz göze gelmek insanların takdirine mazhar olacağına, sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına, zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, yeni bir eve sahip olacağına ve bol kazançlı bir işe gireceğine, hayırsız kişilerle irtibat kurulacağına, sorunlu ve üzüntülü günlerin geride kalacağına ve dileklerin Allah’ın izni ile bir bir gerçekleşeceğine, özellikle dini inancını daha da düzgün şekilde hayata geçireceğine, sorunların gelen kazançla birlikte sona ereceğine, üzüntülerin biteceğine, maddi olanakların artacağına, çok büyük bir mutluluğa ereceğine, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, kendisi ile aynı sorunlarla uğraşan bir kişiden feyz alacağına, halinin iyi olduğuna yorulmaktadır.

Kahve falında bir kızla göz göze gelmek gördüyseniz:

  • Her alanda kullanabilirsiniz.

Kahve falında kızla göz göze gelmek kişinin kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına rivayet eder.

Kahve falında bir kızla göz göze gelmek rakiplerinin çok daha ilerisinde bir konuma geleceğine, fakirliğinin biteceğine, mal ve varlık sahibi olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bir kadınla göz göze gelmek eşi ve çocukları ile ağız tadı ve iyi geçim içinde olacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin biteceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sevdiğin kişiyle göz göze gelmek kurulu düzeninin olacağına, özel hayatının da yolunda gideceğine, güzel ve refah bir geleceğe kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında ölüyle göz göze gelmek kişinin keyfinin ve rahatının yerine geleceğine, hayatının kolaylaşacağına, dertlerin biteceğine, sıkıntıların aşılacağına alamet eder.

Kahve falında yılanla göz göze gelmek mutlu ve güzel günlerin geleceğine, daha rahat para kazanacağına delalet eder.

Kahve falında erkekle göz göze gelmek sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, yakın bir akrabanın vesile olduğu bir arkadaşlığın evlilikle sonlanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bir erkek göz göze gelmek gelişeceğine, sürekli yeni kimselerle tanışarak hayat deneyimlerini artıracağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir