Kahve falında bebek istediğini görmek

Kahve falında bebek istediğini görmek alın terinin karşılığında zengin, lüks ve rahat şekilde yaşayacağına, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine ve kendisini hiç de iyi hissetmeyeceği bazı durumlar ile karşılaşacağına, işlerinde hiç beklemediği sorunlar yaşayacağına, kısmetin açılacağına, işlerinin istediği gibi olacağına, sorunların kısa bir sürede çözüm bulacağına, yaşamının takdir belgeleri ve ödüllerle dolacağına, uzun zamandan beri yapılan çalışmalarda ortaya çıkan sıkıntıların sona ereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bebek istediğini gördüyseniz:

  • Yaklaşmakta olan olaylar plan yapmanızı gerektirebilir.

Kahve falında erkek bebek istemek hayırlı bir kısmetle evlenip güzel bir yuvaya sahip olunacağına ve işlerin yoluna gireceğine, hayallerine ulaşacağına tabir olunur.

Kahve falında bebek istediğini görmek ekmeğinin ve gelirinin kesileceğine, eş, dost ya da akrabalarından gelecek olan yardımların herhangi bir şekilde fayda sağlamayacağına işarettir.

Kahve falında bebek olmasını istemek işlerinin kapanacağına, gelirinin düşeceğine, işlerinin açılması sayesinde yeni ve daha büyük bir haneye geçeceğine, heyecan verici gelişmeler yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında bebeğini aldırmak istemek zararların telafi edileceğine, yanlış kişilere denk geleceğine tabir olunur.

Kahve falında ikiz bebek istemek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve üzüntü duyduğu olayları kısa bir zaman içinde çözeceğine, erkeğin kendi organını ellediğini görmesi ise, elinden yüklü bir miktar para ya da mal çıkacağına delalettir.

Kahve falında bebeği aldırmak istemek hak yolundan uzaklaşacağına, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında bebek sahibi olmayı istemek ters giden işlerin de düzeleceğine, maddi ve manevi olarak yalnız kalınacağına, uzun bir zaman sonra gelecek bir teklife rağmen insanlara bir türlü güven duyulamayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine alamet eder.

Kahve falında bebek aldırmak istemek sıhhat ve huzur bulacağına, dinin emirlerini hiçe sayacağına, kendini dünya yaşantısına fazlaca kaptıracağına ve günah işlemekten çekinmeyeceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir