AnaSayfa / Genel / Kahve falında bebeğin pişik olduğunu görmek

Kahve falında bebeğin pişik olduğunu görmek

Kahve falında bebeğin pişik olduğunu görmek başka işlere girme konusunda cesaret vereceğine, sorunların ve sıkıntıların büyük bir azimle ortadan kaldırılacağına, kişinin başkaları ile muhabbetinin artacağına, güzel haberler alacağına, deyim yerindeyse canla başla çalışacağına, çok başarılı olacağına, ilerleyeceğine, istediği işi yapmak için karşısına hayırlı kapılar açılacağına ve böylece çok isabetli bir atılım yaparak geleceği için doğru ve karlı bir yatırım yapabileceğine, anne babaya müjde verileceğine, zenginliğinin, huzurunun ve başarılarının da kalıcı olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında bebeğin pişik olduğunu gördüyseniz:

  • Hayatın gerektirdiği yönlendirmeler, sizi bazı gelişmeleri organize etmeye veya belli değişiklikler yapmaya itebilir.

Kahve falında bebeğin pişik olduğunu görmek aile hayatında çok mutlu zamanların yaşanacağına, kendisinden beklenmeyen üstün bir performans göstererek sevdiklerini ve ailesini gururlandıracağına yorulmaktadır.

Kahve falında pişik olduğunu görmek uğranılan zararın telafi edileceğine ve çok büyük bir atılım yaparak sosyal hayatında çok mutlu olacağına, sadaka ya da zekat vereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında pişik balık görmek zarar edilen işlerden uzaklaşılacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulup çok büyük bir huzura ereceğine alamet eder.

Kahve falında pişik et görmek çok büyük mal ve mülke sahip olacağına ve bu sayede çok rahat bir hayat süreceğine, fal sahibinin içine kapanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında pişik et yemek zorluklarının kalmayacağına, eline geçen paranın bereketinin de daim olacağına inanılır.

Kahve falında pişik yumurta görmek başkaları hakkında gıybet yapmak suretiyle günaha düşeceğine, daha sonra bu durumdan dolayı kendisini suçlayacağına, dertlerini, sıkıntılarını ve sorunlarını geride bırakacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında pişik olmak kişinin bir müddet doğru karar vermek adına içinde bulunduğu ortamdan uzaklaşacağına ve inzivaya çekileceğine, bilakis hiçbir eksiğinin kalmayacağına işarettir.

Kahve falında pişik tavuk görmek sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine, rahat edilecek bir döneme girileceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir