AnaSayfa / Genel / Kahve falında ayrıldığın birine sarılmak

Kahve falında ayrıldığın birine sarılmak

Kahve falında ayrıldığın birine sarılmak merdiven atlayacağına, elinden gelen her türlü yardımı göstererek pek çok hayır duasına kavuşacağına, para sıkıntısına düşmeyeceğine, sadece maddi anlamda değil, manevi anlamda da huzur içinde olacağına, geleceğinin zenginlik ve mutluluk içinde geçeceğine, iş konusunda uzun süren tartışmaların sona ereceğine, zorlukların, sıkıntıların ve umutsuzluğun sona ereceğine, epey zamandan beri üzerinde kafa yorulan bir çalışmanın kısa süre içinde hayat geçirileceğine, iş dünyasında yeni kapılar açılacağına, aşk konusunda çok büyük bir ilerleme kaydedileceğine ve hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, bekarsa evleneceğine alamet eder.

Kahve falında ayrıldığın birine sarılmak gördüyseniz:

  • Yalnız kişisel yeteneklerinize öncelik tanımaya çalışmalısınız.

Kahve falında ayrıldığın sevgiliye sarılmak hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, ilaç kullanılması gereken bir hastalıkla uğraşılacağına, söz dinlemeyen bir akraba tarafından sorunlu bir işin ortasına çekileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ayrıldığım sevgiliye sarılmak yatırımların heba olacağına, kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına ve eline sayısız fırsat geçeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ayrıldığın sevgiline sarılmak hem iyi gününde hem de kötü gününde koşup geleceklerine ve onlar tarafından kendisine laf söyletmeyecek kadar sevileceğine, hayatı boyunca şerefli bir insan olarak anılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ayrıldığı eşine sarılmak çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, yaşadığı kötü olayları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına delalettir.

Kahve falında ayrıldığın sevgiliyle sarılmak çok büyük sıkıntılar ile karşılaşsalar bile herhangi bir şekilde kötü bir duruma düşmeyeceğine, düşmanlardan ve rakiplerden kurtulmanın yollarının bulunacağına, yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, hastalıklara şifa bulunacağına, yaşanan sıkıntılardan, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına ve dertlerinin bitmesiyle kuş gibi hafifleyeceğine inanılır.

Kahve falında ayrıldığı sevgiliye sarılmak hayırlı zamanlar geçireceğine, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine inanılır.

Kahve falında ayrıldığın birine sarılmak hayatın kişinin yüzüne güleceğine, kendisine istediklerini nasip edeceğine, rızkının artacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların yakında sona ereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ayrıldığın eşine sarılmak düşmanların çok üzüleceğine, toplum tarafından takip edilen ve sevilen bir kişi olunacağına, elinde bulunan birkaç kuruşu bu sebeple harcayacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir