AnaSayfa / Genel / Kahve falında ayak şişmesi görmek

Kahve falında ayak şişmesi görmek

Kahve falında ayak şişmesi görmek girilecek olan işte büyük bir başarı kazanılacağına, bol şanslı bir döneme girileceğine, çok uzun zamandan beri doğru bir şekilde ilerleyen işlerinin yakın bir zaman içinde duraklayacağına, kendisine hem başarı, hem birincilik hem de kazanç getireceğine, istediği kadar çocuğun Allah tarafından kendisine nasip edileceğine, kötülüklerden uzaklaşacağına, hatalarını düzelteceğine, çok mutlu olunacağına, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına alamet eder.

Kahve falında ayak şişmesi gördüyseniz:

  • İlişkilerin reformize olması gerekiyor.

Kahve falında ayak şişmesi görmek mertebe, şöhret ve itibar kazanacağına, maddi ve manevi olarak zora düşüleceğine, sevilen kişiler ile uzun süreli bir kırgınlık yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ayağını şişmiş görmek rakiplerin orada burada çeşitli yalanlar söyleyeceklerine, bu yalanların ardından aile içine nifak tohumları ekileceğine ve üzüntü duyulacağına, çok uzun bir süre boyunca akrabalarla arasına mesafe koyacağına delalettir.

Kahve falında ayakların şiştiğini görmek sevindirici ve olumlu bir şekilde geleceğine, büyük işlere girerek hayal ettiği herşeye kavuşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında şiş ayak görmek sürekli insanları şaşırtan projelere imza atacağına, atılan adımların ve ele geçen fırsatların pek kazanç getirmeyeceğine işaret eder.

Kahve falında ayakları şiş görmek bir sebeple atılan adımlar konusunda ve verilen sözler konusunda çok dikkat edilmesi gerektiğine, aksi halde pişman olunacak ve belki geri dönüşü olmayacak olaylar yaşanacağına, hayallerine bir süre de olsa ara vermek zorunda kalarak hedef değişikliğine gideceğine rivayet eder.

Kahve falında ayağında şişlik görmek bir sebeple çok büyük parasal sıkıntının kucağına, daha önce hiç ilgili olmadığı bir işe gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ayağın şiştiğini görmek bazı kişiler tarafından karşısına çıkarılan engelleri herhangi bir zarar görmeden kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, çok büyük mal ve mülke sahip olacağına işarettir.

Kahve falında ayağı şiş görmek kendisini çok sevdiği kişiler ile mutlu bir iş kararı verirken bulacağına, deyim yerindeyse kişiye yar olmayacağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir