AnaSayfa / Genel / Kahve falında atlas görmek

Kahve falında atlas görmek

Kahve falında atlas görmek fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, keyifli günler geçireceğine, hayatı boyunca eşi ile hoş muhabbette kalacağına, kendisine sorun yaratan olayların kısa süre içinde son bulacağına, çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, şansın yüzüne güleceğine, maddi açıdan iyi bir konuma getirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına, daha önce kazanmadığı kadar büyük kazançlar elde edeceğine, sorunların zor bir durum yaşatacağına delalettir.

Kahve falında atlas gördüyseniz:

  • İnsanlarla genel bir anlaşmazlığınız olabilir.

Kahve falında atlas okyanusu görmek sağlığının yerine geleceğine, elinin bolluğa kavuşacağına, sorunların yakında çözüme kavuşacağına yorulur.

Kahve falında atlas yorgan görmek üzüntüden ışığı sönmüş olan gözlerinin yeniden parlayacağına, sağlığının yerine geleceğine, hayatının güzelliklerle dolacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında atlas kumaş görmek para biriktireceğine ve bu sayede yedi sülalesine yetecek kadar hatırı sayılı bir servetin sahibi olmayı başaracağına, güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine ve içine kapanacağına işaret eder.

Kahve falında atlas görmek maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, istediği herşeye sahip olacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir