AnaSayfa / Genel / Kahve falında araba üzerinde kar görmek

Kahve falında araba üzerinde kar görmek

Kahve falında araba üzerinde kar görmek hastalığı ya da bir derdi varsa kısa zaman içinde çözüleceğine, dertlerin bitip huzura erileceğine, kendi işine sahip olacağına, sevdiği kişilerin ve kendisinin zarar görmesine neden olacağına, çok başarılı bir kişi iken zor günler geçireceğine, zora girmiş bir işin düze çıkacağına, düşmanlık besleyen kişilerin ve rakiplerin çok sevineceği bir  duruma düşüleceğine, adının ve şanının yürüyeceğine, malının, parasının ve makamının artacağına delalet eder.

Kahve falında araba üzerinde kar gördüyseniz:

  • Üzerinizdeki etkiler hem iyi, hem kötü sayılabilecek niteliktedirler.

Kahve falında araba üzerinde kar görmek aile hayatının daha iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine, sevdikleri ile çok güzel bir hayat yaşayacağına, iş hayatında girdiği her işte büyük kazanç elde edeceğine delalettir.

Kahve falında arabada kar görmek kendisini bu konuda çok şanslı göreceğine ve daha önce hiç yaşamadığı kadar özel duyguları yaşayacağına, sevilen bir kişinin söyleyeceği gurur kırıcı bir söz yüzünden büyük bir üzüntü yaşanacağına işarettir.

Kahve falında arabadan kar temizlemek sıkıntıların yakın zamanda gelecek bir aile büyüğü sayesinde aşılacağına, saadetinin yükseleceğine işaret eder.

Kahve falında araba üstünde kar görmek ortaya çıkan bu durumu çözmek için çeşitli yollara başvuracağına ve böyle bir çalışma sayesinde içine düştüğü durumla ilgili olarak çok büyük araştırmalara gireceğine, sorunlarını kısa zamanda ortadan kaldırıp çok daha başarılı işler yapacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kar üstünde araba görmek kendisine gelemeyeceğine, hayır getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, aklında bulunan birçok şeyi gerçeğe çevireceğine, zahmetli işlerden hayırlı bir şekilde kurtulacağına tabir olunur.

Kahve falında kar üstünde araba sürmek sorunlarının Allah’ın izni ile ortadan kalkacağına, böylece uzun bir zamandan beri can sıkan durumun ortadan kaldırılacağına rivayet eder.

Kahve falında arabayla karlı yolda gitmek ağır bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalınacağına ve eşle bazı tartışmalar yaşayıp ayrılığın eşiğine gelineceğine, anne baba dualarının kabul edilmesiyle bol kazanç elde edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında karlı yolda araba kullanmak itibar kaybedeceğine ve dışlanmasına neden olacağına, hayatının kalan kısmında da o kimseyle birlikte işler yapacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir