AnaSayfa / Genel / Kahve falında anahtarı kapıda unutmak

Kahve falında anahtarı kapıda unutmak

Kahve falında anahtarı kapıda unutmak güç, kudret ve hidayet sahibi olacağına, çok zor zamanlar geçirdikten sonra rahata erileceğine, sıkıntıların son bulacağına, sevdikleri, özledikleri ve ayrı kaldıkları ile kavuşacağına, hiç beklemediği bir ihanet ile karşılaşacağına, eşinin ve çocuklarının kendisine saygı ve sevgi göstereceğine, kirli bir dere suyunda yüzmek ise kişinin yaşayacağı kötü olaylara ve duyacağı bazı laflar neticesinde sıkıntı içinde kalacağına, her zaman ilkelerinden ve doğru bildiklerinden şaşmadan yaşayacağına, ters giden durumları düzeltmek için atılan adımların boşa gideceğine delalettir.

Kahve falında anahtarı kapıda unutmak gördüyseniz:

  • Duygusal veya inatçı tavırları ertelemekte fayda var.

Kahve falında anahtarı kapının üstünde unutmak İslami olarak günahlarının artacağına, büyük bir başarı ve saygınlık kazandıracak bir noktaya gelineceğine delalet eder.

Kahve falında anahtarı kapıda unutmak sevdiği kişilerden birinin başının sıkıştığı ve zor duruma düştüğü bir durumda yardımına koşacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük destek vereceğine, hasretlerin ve çekilen maddi sıkıntının biteceğine, ferahlığa çıkılacağına delalettir.

Kahve falında kapıda anahtar unutmak çalışmalarının yarıda kalacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, uzun süren çalışmalar sonunda yıpranmış olan sinirlerin düzeltilmesi için tatile çıkılacağına alamet eder.

Kahve falında anahtarı içerde unutmak elinde avucunda ne varsa kaybedeceğine, insanlar arasındaki geçimin de çoğalacağına inanılır.

Kahve falında anahtarını unutmak neşesinin ve huzurunun yerine geleceğine, insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine delalet eder.

Kahve falında anahtarı unutmak dikkatsizlik yaparak bazı hatalara düşeceğine, tehlikeye, kazaya ya da belaya yakınlaşacağına, yaşanan durumun araştırılması sayesinde bu durumun düzeltileceğine işaret eder.

Kahve falında anahtar unutmak çok büyük yenilikler yapacağına ve her zaman çok daha akıllıca düşünüp kendisini geliştireceğine, dertlerinin dermanını, hastalıklarının da şifasını bulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında anahtarı evde unutmak büyük bir çalışma içine girmişken yaşayacağı kötü olaylar yüzünden çok üzüleceğine, istemeden birçok fırsatı kaçıracağına, kendisini sorunlar yüzünden çok kötü hissedeceğine alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir