AnaSayfa / Genel / Kahve falında akıl almak

Kahve falında akıl almak

Kahve falında akıl almak hayatındaki tersliklerin düzeleceğine, endişelerin kısa süre içinde sona ereceğine, her zaman kendisine destek olan, güzel bir bayanla evlilik yapacağına, kişinin daha önce hiç yaşamadığı kadar rahat koşullarda yaşayacağına, maddi anlamda güçleneceğine, çevresinin geniş, ailesinin de büyük olacağına, buna karşılık iyilik ve güzellik göreceğine, Allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, hastalıkla, musibetle, kötülükle ve zorlukla da karşılaşmayacağına, yarınları için isabetli kararlar alacağına, birçok fırsatın elden kaçırılacağına tabir olunur.

Kahve falında akıl almak gördüyseniz:

  • Mevcut ilişkilerinizden bazılarının düzeltilmesinde veya daha hoş hale getirilmesinde karizmanızın faydasını görebilirsiniz.

Kahve falında akıl danışmak karşısına iyi insanların çıkacağına, sorunlarını gidereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında akıl hastası olduğunu görmek elde bulunan işlerle ilgili anlaşmaların feshedileceğine ve hem maddi hem manevi açıdan kötü bir durumda olunacağına, insanlardan takdir toplayacağına alamet eder.

Kahve falında akıl hastanesine gitmek eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, her zaman dürüstlüğü, azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına işarettir.

Kahve falında delinin akıllandığını görmek sorunlarına bir yenisinin daha ekleneceğine, yaptığı işlerde eski başarısına ulaşamayacağına, işinin gücünün rast gideceğine, yaşamı boyunca yaradının kendisiyle birlikte olacağına işaret eder.

Kahve falında akıl hastası olmak kişinin kafasının uzun süre bu meseleyle meşgul olacağına ve bu işin peşinde koşması nedeniyle işinden geri kalıp, zarar edeceğine, aile huzurunuzun bozulacağına delalet eder.

Kahve falında birine akıl vermek büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından kurtulacağına, her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında akıl vermek bunun da fal sahibinin aklını karıştıracağı kadar hoşuna gideceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından bir nebze olsun uzaklaşacağına tabir olunur.

Kahve falında akıllı olmak böylece maddi imkânların genişleyeceğine, sohbetinin bozulacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir