AnaSayfa / Genel / Kahve falında yeşil yol görmek

Kahve falında yeşil yol görmek

Kahve falında yeşil yol görmek huzursuz ve gergin olmasından dolayı ailevi ilişkilerinde de asabi bir tutum içine gireceğine, mali sorunlarının çözüleceğine, geçim derdinin de ortadan kalkacağına, ortaya konan çalışmaların kazanç getirmemesi yüzünden maddi ve manevi olarak çok zorluk çekileceğine, öte yandan ömrünün de çok uzun olacağına, sıkıntıların ve sorunların büyüyeceğine, helal kazanç yerine, hile ile mal elde edeceğine, aksiliklerin ve üzüntülerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına işarettir.

Kahve falında yeşil yol gördüyseniz:

  • Elinizdeki bazı imkanlardan çevrenizin faydalanmasına izin vererek önemli artı puanlar kazanmanız olasıdır.Maddi açıdan, varolan sorunlarınızı çözümlemek amacıyla bulunacağınız girişimlerden zarar görebilirsiniz.

Kahve falında yeşillik yol görmek iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, kazancının her gün daha fazla artacağına yorulur.

Kahve falında yol kenarında yeşillik görmek mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olunacağına, hayallerine ve beklentilerine kavuşacağına delalet eder.

Kahve falında yeşillikler içinde yol görmek kendisini işine çok kaptırdığı için çok büyük zarar göreceğine, bu sayede kendisi ile ilgili olarak çıkan bazı dedikodulara karşı sevdiklerini korumak için bazı tatsız olaylar yaşayacağına, bolluk getirecek bir döneme girileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yeşil bir yol görmek falı kapatan kişinin hem iş, hem de özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına, zor zamanların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yeşil ağaçlı yol görmek sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, ele geçen kazancın daha iyi bir işe girme konusunda bazı kapılar açacağına ve maddi zorlukların biteceğine, ekonomik gücün çoğalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yeşil yol görmek aile hayatı ile ilgili güzel gelişmelerin yaşanacağına, kendi kabuğuna çekileceğine rivayet eder.

Kahve falında yeşillikli yol görmek çok sıkıntılı ve zor bir işe gireceğine, elinde bulunan birkaç kuruşu bu sebeple harcayacağına, içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına ve çok hayırlı günler görüleceğine işarettir.

Kahve falında uzun yeşil yol görmek hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, sevilen kişilerden alınacak yardım ya da gelecek destekle yaşanan kötü durumların düzeltileceğine, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, huzur ve mutluluğun hüküm süreceğine alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir