AnaSayfa / Genel / Kahve falında tanımadık akraba görmek

Kahve falında tanımadık akraba görmek

Kahve falında tanımadık akraba görmek umduklarını bulamayacağına, bunalıma düşeceğine, büyük başarılara imza atılacağına,  gösterilecek performans ve ortaya konulacak başarılı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, huzura erileceğine, eğlenceli günler geçirileceğine, hayat içinde yepyeni bir sayfa açılacağına, eğleneceği mekânlara ve kalabalıklara gireceğine, işin zarar etmek üzere olduğuna ve yakın bir zaman içinde çok daha kötü olayların yaşanabileceğine, hayırlı bir işe iştirak edileceğine, kazancın günden güne daha da arttırılacağına inanılır.

Kahve falında tanımadık akraba gördüyseniz:

  • Birlikte çalıştığınız veya yaşadığınız bir kişiyle problem yaşayabilirsiniz.

Kahve falında tanımadığın akraba görmek heveslendiği ve sahip olmak istediği her ne varsa ona sahip olacağına, Allah’ın kendisine her neyi hayal ederse onu yaşamayı nasip edeceğine, sorunlarından birinin bitmeden diğerinin başlayacağına, bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında tanımadık akraba görmek tasaların ve sorunların çözüm bulacağına, sevdiği ve değer verdiği kişilerden göreceği ihanet yüzünden kahrolacağına, bu yüzden insanlar ile arasına büyük bir mesafe koyacağına, maddi olarak çok büyük zarar göreceği bir işe girmek zorunda kalacağına ve üzüleceğine delalet eder.

Kahve falında sevdiğinin akrabasını görmek sıkıntılarından kurtulacağına, yaşamının daha kolay hale geleceğine, rahat bir iş hayatının başlayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında akrabasının ev aldığını görmek maddi ve manevi olarak büyük bir çöküş yaşayacağına, sürpriz bir şekilde gelen yardım sonucu borçlarından kurtulacağına delalet eder.

Kahve falında akraba çocuğunu görmek problemlerinin ve sorunlarının çözüleceğine, meslek hayatında fark edilir şekilde aşama kaydedeceğine işaret eder.

Kahve falında babanın akrabalarını görmek bir sebeple çok sıkıntılı ve üzüntülü dönemler geçireceğine, ileriki zamanlarda çok pişman olacağına, ömrünün sonuna kadar okumaya ve öğrenmeye olan hevesini kaybetmeyeceğine tabir olunur.

Kahve falında sevmediğin akrabanı görmek en sıkıntılı ve korkutucu anda bile Allah’ın yardım edeceğine, insanlara kötülük eden imansız bir kişinin alt edilmesine inanılır.

Kahve falında akrabanın gizlendiğini görmek her iki cihanda da cenneti bulmak için mücadele edeceğine, mal veya para konularında akrabalarla ters düşüleceğine alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir