AnaSayfa / Genel / Kahve falında renkli araba görmek

Kahve falında renkli araba görmek

Kahve falında renkli araba görmek aynı zamanda dara düşenlerin de yardımcısı olunacağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, yakın bir zaman içinde çok başarılı işlere imza atacağına, ihtiyaçların ve eksiklerin giderilemeyeceğine, yalancı bir akraba yüzünden maddi zarara uğranacağına, takdir edileceği işler yapacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından kurtulacağına, sorun yaratan olayların çözüme kavuşacağına, borç batağı içinde, hasta, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına, hayır duaları alacağına, kişinin dertlerinin ve kısmetsizliklerin biteceğine yorulur.

Kahve falında renkli araba gördüyseniz:

  • Gereken enerjiyi bulmak için hayatınızda biraz yer açmanız gerekecek.

Kahve falında açık renk araba görmek geçim sıkıntısı çekeceğine, çok büyük bir aile gibi hareket edileceğine, birbirlerinin sıkıntılarına koşulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında siyah renkli arabaya binmek yakaladığı bu şansın garanti olacağına, kısa sürede çok yol katedilecek bir döneme girileceğine, yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına inanılır.

Kahve falında kırmızı renk araba görmek kazanılan paraların hayır için kullanılacağına ve çok mutlu bir hayat sürüleceğine, zor günlerden geçeceğine, zahmete ve çileye düşeceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında koyu renk araba görmek yaşlılığında bile rahat bir ömür süreceğine, sağlık sorunları ile geçen bir dönemin biteceğine işaret eder.

Kahve falında mavi renk araba almak atılan adımların hayırlı olaylara vesile olacağına, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve çok sevilen bir kişi olunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yeşil renkli arabaya binmek eğer bekarsa, hayırlı bir erkek ile evleneceğine, kendisini çok büyük bir boşluğun içinde bulacağına, sorunlarının her geçen gün daha da artacağına, başını ağrıtacak olaylar yaşayacağına ve keyfinin kaçacağı bir döneme gireceğine rivayet eder.

Kahve falında beyaz renk araba görmek varolan borçların ödeneceğine, hayır getirecek ve bol kazanç sağlayacak bir döneme girileceğine, işlerin günden güne artacağına tabir olunur.

Kahve falında yeşil renk araba sürmek elindeki bütün imkânları kullanmasına rağmen yaşadığı kötü olaylar yüzünden işlerinin bir türlü düzelmeyeceğine ve gün geçtikçe daha çok üzüleceği olaylar yaşayacağına, ahirette de bu davranışlarının mükafatını alacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir